C.N.S. ir izveidojis kvalitātes, uzticamības un vērtības reputāciju komunikāciju sektorā kā labāko strukturēto vadu (Structured Cabling), optisko šķiedru un datoru tīklu preču nodrošinātājs. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt konsekventu kvalitāti. C.N.S. piedāvā plašu perifērijas produktu, piemēram, tīklu kabinetu, rīku un glabāšanas cauruļvadu (storage ducting) klāstu.

C.N.S. katalogs

 

Jau vairāk, nekā 28 gadus, kopš 1984., Dell ir iedvesmojis valstis, kopienas, klientus un cilvēkus visā pasaulē lietot tehnoloģijas, lai realizētu sapņus. Dell biznesa stratēģija ir adresēt klientu IT vajadzības, pielāgojot sociālos medijus un piedāvājot bezmaksas produktu pārstrādi. Dell piedāvā portatīvos datorus ikdienai un multimediju darbam. Dell ražo arī tīkla produktus.

Dell katalogs

 

 

Intel dibināts 1968. gadā, un šis uzņēmums ir pasaules līderis IT inovāciju ieviešanā. Intel, balstoties uz uzņēmuma peļņu, ir pasaules lielākais un visaugstāk vērtētākais pusvadītāju mikroshēmu ražotājs. Intel ražo arī mātesplašu mikroshēmas, tīkla interfeisa kontrolierus un integrētās shēmas, zibatmiņas, grafiskās mikroshēmas, integrētos procesorus un citas ierīces, kas saistītas ar komunikācijām un skaitļošanu. (Intel also makes motherboard chipsets, network interface controllers and integrated circuits, flash memory, graphic chips, embedded processors and other devices related to communications and computing.)

Intel katalogs

 

PROMISE Tehnology Inc, ir pasaules līderis uzglabāšanas ierīču nozarē un vadošais augstas veiktspējas datu glabāšanas risinājumu ražotājs datu centriem, uzraudzībai, mākoņiem un mediju tirgum. Promise ir izpelnījies labu reputāciju par inovatīvu uzglabāšanas risinājumu attīstīšanu vertikālajiem tirgiem, kas nodrošina praktiskas atbildes uz biznesa problēmām lielajiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, radošajiem profesionāļiem, drošības integratoriem un daudziem citiem.

 

Tenda Technology ir atpazīstams vadošais tīklu ierīču un sadzīves tehnikas piegādātājs patērētājiem, SOHO un mazajiem uzņēmumiem. Tenda ir apņēmušies nodrošināt viegli uzstādāmus un pieejamus tīklu risinājumus, piedāvājot inovatīvus, godalgotus produktus, kas uzlabo cilvēku dzīves un produktivitāti. Produktu līnijās iekļautas WiFi ierīces, ADSL, CPEs, Ethernet slēdži (switches), mobilās platjoslas (3/3.5/3.75G) ierīces un vadu (wired) rūteri.

Tenda katalogs

 

Tripp lite ir Amerikāņu datoru aprīkojuma ražotājs. Tripp Lite ražo tādus produktus kā UPS, PDU, pārsprieguma aizsargus, jaudas pārveidotājus (power inverters), dažādus kabeļus, 19 collu plauktus (19-inch racks).

Tripp Lite katalogs

Ubiquiti Networks būvē tīkla komunikācijas platformas, samazinot digitālo barjeru. Ar vairāk kā 10 miljoniem ierīču, kas izplatītas vairāk nekā 180 valstīs, Ubiquiti transformē nepietiekami tīklotus (under-wired) uzņēmumus un sabiedrības (communities). Viņu vadošās platformas, airMAX™, UniFi™, airFiber™, airVision™, mFi™ un EdgeMAX™ apvieno inovatīvas tehnoloģijas, disruptive price/performance un atbalstu globālajai lietotāju kopienai, lai iznīcinātu savienojamības barjeras.

Ubiquiti

 

 

Jau vairāk nekā 20 gadus Zyxel ir viens no pasaules vadošajiem tīkla produktu nodrošinātājiem. Sākot no vārtiem (gateways), rūteriem, slēdžiem (switches), drošības risinājumiem (security solutions) un centrālā biroja aprīkojumu, līdz pat digitāliem mājas risinājumiem (home enabled solutions), sākot no fix līdz bezvadu. Sākot no 1989. gada, Zyxel ir radījis kvalitatīvu un uzticamu produktu klāstu.

Zyxel