Prestigio

Prestigio piedāvā elegances, izsmalcinātības, augstas kvalitātes un progresīvas tehnoloģijas apvienojumu, nodrošinot augstu IT produktu un elektronikas kvalitāti tiem, kas izbauda mūsdienīgu dzīvesveidu. Prestigio zīmola planšetdatori ir vieni no pirktākajiem Latvijas un ārzemju tirgos, sastādot nopietnu konkurenci citiem planšetdatoru ražotājiem. Uzņēmuma galvenais ofiss atrodas Kiprā. EMEA reģionā Prestigio zīmols pārstāvets jau no 2002. gada. Prestigio planšetdatori ir uz Android programmatūras bāzes. Kopš 2012. gada septembra Prestigio uzsāka viedtālruņu ražošanu un pārdošanu un šobrīd Prestigio sevi pierāda kā spēcīgu konkurentu citiem viedtālruņu zīmoliem.

Prestigio katalogs

 
 

GSmart zīmols, kas pieder uzņēmumam GIGA-BYTE Communication, ir sinonīms vārdiem „inteliģence, internacionālisms, vitalitāte un diversija”. Caur inovatīvām idejām un tehnoloģijām, tiek veidoti produkti, kas nodrošina labāku interaktivitātes iespēju ar pasauli, kā arī rada prieku un iedvesmu. Gsmart viedtālruņi Latvijas tirgū ienākuši tikai 2013. gadā, taču strauji guvuši popularitāti un pieprasījumu.

Gigabyte katalogs

 

 

ZTE ir 5. pasaulē lielākais viedtālruņu ražotājs pēc tādiem zīmoliem kā Samsung un Apple. ZTE ir augsto-tehnoloģiju uzņēmums, kas izstrādā un ražo 2G, 3G un 4G mobilos tālruņus un viedtālruņus. Uzņēmums piegādā inovatīvus produktus un risinājumus biznesam vairāk kā 150 pasaules valstīs. Tas ir dibināts Ķīnā 1985. gadā un ir lielākais publiski kotēts telekomunikāciju uzņēmums Ķīnā. Vien 2011. gada laikā ZTE ir patentējis vairāk kā 2 800 starptautiski atzītus patentus, tādējādi padarot ZTE par inovatīvāko uzņēmumu Pasulē.

ZTE katalogs