Jau vairāk, nekā 28 gadus, kopš 1984., Dell ir iedvesmojis valstis, kopienas, klientus un cilvēkus visā pasaulē lietot tehnoloģijas, lai realizētu sapņus. Dell biznesa stratēģija ir adresēt klientu IT vajadzības, pielāgojot sociālos medijus un piedāvājot bezmaksas produktu pārstrādi. Dell piedāvā portatīvos datorus ikdienai un multimediju darbam. Serveru klāsts ir gana plašs…

Dell katalogs

Intel dibināts 1968. gadā, un šis uzņēmums ir pasaules līderis IT inovāciju ieviešanā. Intel, balstoties uz uzņēmuma peļņu, ir pasaules lielākais un visaugstāk vērtētākais pusvadītāju mikroshēmu ražotājs. Intel ražo arī mātesplašu mikroshēmas, tīkla interfeisa kontrolierus un integrētās shēmas, zibatmiņas, grafiskās mikroshēmas, integrētos procesorus un citas ierīces, kas saistītas ar komunikācijām un skaitļošanu. (Intel also makes motherboard chipsets, network interface controllers and integrated circuits, flash memory, graphic chips, embedded processors and other devices related to communications and computing.)

Intel katalogs

Super Micro Computer Inc. jeb Supermicro®, globāls līderis augstas veiktspējas un efektivitātes serveru tehnoloģijām un inovācijām. Progresīvie serveri Building Block Solutions® piedāvā plašu modulāru, interoperable komponenšu klāstu, lai radītu enerģiju taupošus, aplikācijām optimizētus datoru risinājumus. Plašais produktu klāsts iekļauj serverus, GPU sistēmas, darba stacijas, mātes plates, chassis, power supplies, glabātuvju tehnoloģijas, tīkla risinājumus, servera menedžementa software un SuperRack kabinetus / aksesuārus.

Supermicro katalogs