Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

Show
lines
Kopā
4
lines found

Jaunumu arhīvs

Jūnijs 15, 2005
ASBIS saņēma apbalvojumu "NCP atbalstītākais klients" no HEXON Technology Pte Computex datoru izstādes laikā Taivānā. Atzinībā tika piešķirta par sekmīgu sadarbību starp Asbis un Hexon. NCP zīmola DRAM atmiņas kartes izplatīšanu sākot no 2000.gada. Apbalvojumu pasniedza HEXON tirdzniecības menedžere Mary Lim kundze ASBIS Atmiņas Grupas Vadītājam Mykola Parkhomenko kungam.
Maijs 20, 2005
ASBIS saņēma godājamos apbalvojumus no Intel par visnovatorisko un efektīvāko mobilo telefonu pieprasījuma programmas radīšanu 2004.gada 2.pusē CEE un NVS reģionos, un par labāko gadu Intel DP Servers gada ienākuma pieaugumu 2004.gada 2.pusē NVS reģionā.
Aprīlis 01, 2005
ASBIS saņēma “Gada Izplatītājs” apbalvojumu no Tripp Lite, pasaules līdera enerģētiskas aizsargāšanas aprīkojuma ražošanā. Ar apbalvojumu tika uzsverts ASBIS lielais ieguldījums Tripp Lite’s biznesā 2004. gadā.
Februāris 02, 2005
ASBIS saņēma „Zelta Partneris” apbalvojumu no Info-Tek korporācijas 2005.gada janvārī. Info-Tek ir viens no pasaules 10 lbākajiem VGA karšu ražotājiem (zem GeCube zīmola), kurus ASBIS veiksmīgi izplata EMEA reģiona valstīs.
http://asbis.lv/info/newsarchive.xhtml
Izvēlieties gadu
Visi mēneši