Kur nopirkt

ASBIS nodrošina plašu klāstu IT produktu saviem klientiem visā Latvijā. Lai uzzinātu sev tuvāk esošā veikala atrašanās vietu, apmeklējiet ASBIS dīleru sadaļu

ASBIS ziņas

Decembris 19, 2019
The motherboard MU71-SU0 for Intel Xeon W-3200 features six PCIe x16 slots and ...
Decembris 12, 2019
Ultra-responsive, high fidelity AAA gaming with up to 60FPS and esports gaming ...
Decembris 12, 2019
It is based on the responses of 5000+ IT specialists and researches the level ...
Decembris 09, 2019
New SuperServers Offer O-RAN Open-Platform Software, Intel Xeon Scalable ...
Decembris 05, 2019
Intel launched Intel® Solutions Marketplace, an innovative platform to help ...
Novembris 25, 2019
Break free from the render bar. Realize your creative vision with the world’s ...
Ko patiešām vēlas datu aizsardzības speciālisti

Novembris 26, 2018

Ko patiešām vēlas datu aizsardzības speciālisti

Rezultāti šeit!

 

Klientus uztrauc pašu problēmas, ne tas, ko piedāvā piegādātāji. Gala rezultātā – klienti iegādājas produktus problēmu, kas traucē ceļā uz veiksmi biznesā, risināšanai. Virzoties uz šo mērķi, klienti bieži nonāk neapskaužamā situācijā, kas sava biznesa modeļa realizācijai liek upurēt vienu vai vairākus raksturlielumus – veiktspēju, pieejamību vai cenu. Savukārt, kad produkts risina problēmu kopumu un to veic par pievilcīgu cenu, klients kļūst ieinteresēts.

 

Aptaujas gaitā, ko veica datu korporatīvās glabāšanas forums (the Enterprise Storage Forum), par vissvarīgākajām problēmām, ar kurām ir saistīta esošās datu glabāšanas infrastruktūras ekspluatācija, klienti atbildēja šādi:

 

Problēma

Atbildējušo procents

Aprīkojuma novecošana 18%
Apjoma nepietiekamība 17%
Lielas ekspluatācijas izmaksas 13%
Drošības un atbilstības problēmas 13%

   

Mēs izskatījām datus un uzdevām sev jautājumu: “Vai mēs esam orientēti uz to, ko prasa klients?”. Iedziļināsimies pēc kārtas katrā no klientu prasībām:

Aprīkojuma novecošana

Datu pārnese – tas vienmēr ir apgrūtinoši un pastāv papildus risks, bet mēs bieži aizmirstam, ka tas pats attiecas uz aprīkojuma novecošanu. Aparātnodrošinājumam piemīt U-veida atteiču līkne – daži komponenti “mirst jauni” vai, vēl sliktāk – jau sākotnēji ir dzīvotnespējīgi. Tad sistēma stabilizējas ar zemu atteiču līmeni daudzu gadu garumā, savukārt turpmākajā atteiču biežums negaidīti būtiski pieaug. Novecojošs aprīkojums arī palielina jau tā ierobežotā IT-budžeta aprīkojuma servisa nomaiņas izdevumus, un IT struktūrvienībām nākas savlaicīgi uzsākt datu pārneses nākamajā glabātuvē aprīkojuma iegādi bez papildus izdevumiem.

 

Es ļoti vēlētos apspriest mūsu novitāti, kuras realizācija ir ieplānota atbildot uz šo izaicinājumu, bet līdz oficiālās izziņošanas brīdim, varu vien pateikt, ka tā atrisinās problēmu un pazeminās datu pārneses cenu. Palieciet kopā ar mums!

Apjoma nepietiekamība

Kompānija INFINIDAT piedāvā saviem klientiem unikālu biznesa modeli: “Pastāstiet mums par savām šodienas problēmām un nākotnes izaugsmes plāniem”. Mēs uz sava rēķina radīsim jūsu izaugsmei pietiekami apjomīgu sistēmu, bet jums būs jāapmaksā vien tas, kas ir nepieciešams tieši pašreiz. Kad pienāks patiešām melna diena un kāds pateiks: “Es aizmirsu tev paziņot iepriekšējā mēnesi, bet mums ir nepieciešams izdalīt 100 TB mūsu jaunajam produktam, un tie mums ir vajadzīgi šodien”, jūs vienkārši izlietosiet pieejamo apjomu un paziņosiet mums. Cena jau ir atrunāta sākotnējā darījumā, tādēļ nebūs nekādu pārsteigumu, pirkuma gaidīšanas, piegādes, krautnēšanas un glabāšanas statīvu – mākoņservisa elastīgums mūsu datu centrā!

 

InfiniBox – tā ir unikāla arhitektūra, kas paredzēta vislabāko iespēju nodrošināšanai, uzturot dažādas darba slodzes ar ārkārtīgi stabilu veiktspējas līmeni!

Lielas ekspluatācijas izmaksas

Lielas ekspluatācijas izmaksas – tās veido ne tikai mūsu ierīcēm nepieciešamā elektroenerģija un dzesēšana. Tas ir arī laiks, kas vajadzīgs darbības uzturēšanai, un tam nepieciešamā personāla daudzums.

 

Pateicoties augstam automatizācijas un pašapkalpošanās līmenim, InfiniBox nepieciešams mazāks pastāvīgu štata darbinieku daudzums datu petabaitu vadībai (sīkāk skat. pētījumu Forrester). Tajā pašā laikā InfiniBox piedāvā līdz 4,2 PB (pirms datu saspiešanas) vienā vietā -visaugstākā patēriņa brīdī tikai 8 kW. Lūk TAS ir efektīvi!

Drošības un atbilstības jautājumi

Drošības un atbilstības izdevumus ir iespējams samazināt daudzos veidos, bet Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR) / AB375, NYDFS, kā arī daudzas citas reglamentācijas attiecībā uz personīgajiem datiem, paaugstina kļūdas risku. Tajā pašā laikā, hakeri katru dienu cenšas uzlauzt jūsu datus, un laiks ir viņu pusē.

 

Risks aizvien vairāk pieaug sakarā ar to, ka šodienas hakeri ir tik meistarīgi kā nekad iepriekš. Ko var darīt IT biznesa atbalstam?

 

Atbilde ir ļoti vienkārša: datu šifrēšana. Tādējādi datus zogošie hakeri neiegūs tiem piekļuvi. Un vēl: GDPR 34. pants nosaka, ka šifrētu datu nozagšanas gadījumā nav pat nepieciešams apziņot datu subjektus!

  Tad kas notiek ar datu glabātuvi?  

Daudzi datu glabāšanas masīvi pārmēru paļaujas uz datu saspiešanu, lai kompensētu dārga aparātnodrošinājuma izdevumus. Tomēr šifrēšana padara pilnīgi neiespējamu datu saspiešanu. Klienti, kuriem ir nepieciešama šifrēšana sakarā ar atbilstības problēmām, cenas dēļ nevar to veikt. InfiniBox – tas ir unikāls piedāvājums, jo nepaļaujas uz dārgiem nesējiem un paliek rentabls pat datu šifrēšanas gadījumā.

 

Protams, pastāv virkne citu problēmu, kuru risināšanā mēs varam palīdzēt mūsu klientiem, bet šoreiz es vēlētos pievērst uzmanību ārējai izpētei. Vēlaties uzzināt vairāk? Lejuplādējiet mūsu Datu glabāšanas arhitektūras “Balto grāmatu” vai vērsieties pie mums. Mēs jums nodemonstrēsim kā viena inovatīva tehnoloģija var uzreiz atrisināt problēmu kopumu.

 

Par Eranu Braunu
Erans Brauns ir kompānijas INFINIDAT tehniskais direktors ЕМЕА jomā. Vairāk kā 14 gadus Erans nodarbojās visu līmeņu datu centru arhitektūru – aplikācijas, vizualizācija, tīklu veidošana un, pats galvenais – datu glabātuves. Viņa iepriekšējie amati ietver preču ražošanas augstāko vadību, sistēmu izstrādāšanu un konsultēšanu, darbu ar kompānijām dažādās vertikālēs (finanses, nafta un gāze, telekomunikācijas, programmnodrošinājums un tīkls), kā arī palīdzību biznesa aplikāciju atbalsta infrastruktūras plānošanā, izstrādāšanā un izvēršanā.

Visi ASBIS produkti tiek pārdoti klientam ievērojot pārdošanas nosacījumus un noteikumus, kādi ir spēkā produktu pārdošanas brīdī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ASBIS ir datortehnikas un programmatūru vairumtirdzniecības piegādātājs Eiropas, Vidus Āzijas un Āfrikas valstīs. Kompānija sadarbojas ar B2B klientiem, kā tālākpārdevējiem, mazumtirdzniecības pārstāvjiem, e-pārdevējiem, sistēmas administratoriem un OEM. ASBIS nepiegādā produkciju tieši gala patērētājam. Apmeklējiet ASBIS mājās lapā sadaļu tālākpārdevējiem, lai uzzinātu jums tuvākā IT veikala atrašanās vietu.